Ahoj, som Pál Dénes Kasznár, 18 rokov.

Je to už 8 rokov, čo som objavil fascinujúci svet drahých kameňov, polodrahokamov a minerálov. Postupom času ma uchvátila ohromujúca krása minerálov. To, ako je každý kus jedinečný svojou farbou a tvarom.

Keď som sa začal minerálom venovať vážnejšie, prvým opakujúcim sa problémom, ktorý som si všimol bolo, že množstvo laboratórne vytvorených (syntetických) minerálov sa uvádza na trh a následne predáva ako pravé minerály. V tejto súvislosti som sa rozhodol, že všetky minerály nechám otestovať ešte predtým, ako sa dostanú do našej dielne.

Spočiatku som vyrábala šperky len z jedného alebo dvoch druhov minerálov a potom sa môj sortiment minerálov postupne rozširoval. Nezabudla som však ani na dizajn. Z mesiaca na mesiac prichádzame s jedinečnými nápadmi a kombináciami minerálov, vďaka čomu sa neustále mení náš sortiment. Takto sa zrodil The Kalli design.

V 12 rokoch som mala maličký stánok, ktorý mi pomohol predávať moje prvé šperky na rôznych podujatiach. Dnes sa tento maličký stánok stal ozdobou podujatí. Záujem o moje šperky neustále rástol a s ním aj môj sortiment.

Dnes ma nájdete vo viacerých obchodoch u rôznych predajcov. A teraz otvára svoje brány aj internetový obchod The Kalli design.